Jacek Ptaszek - Instytut Heweliusza

Jacek Ptaszek

Jacek Ptaszek

Współwłaściciel i Członek Zarządu JMP Flowers będącej największym w Europie Środkowej i Wschodniej producentem i traderem kwiatów i roślin

Członek Zarządu FBN Poland będącej częścią największej światowej organizacji firm rodzinnych- Family Business Network- zrzeszającej średnie i duże firmy rodzinne w celu wspierania ich rozwoju i wymiany doświadczeń. FBN jest samorządną, niezależną organizacją rodzin przedsiębiorców działających na rzecz rozwoju rodzin i firm. 

Współwłaściciel i Członek Zarządu JMP Flowers- firmy rodzinnej o 4 pokoleniach tradycji w ogrodnictwie- będącej największym w Europie Środkowej i Wschodniej producentem i traderem kwiatów i roślin. JMP Flowers w najnowocześniejszych w Europie szklarniach o powierzchni ponad 18 ha uprawia róże, anturium oraz orchidee znajdujące swoich klientów w ponad 26 krajach. Dyrektor generalny JMP Flowers RUS z siedzibą w Moskwie. 

Absolwent studiów magisterskich na SGH, WPiA UW oraz LSE, gdzie zajmował się problematyką sukcesji, kontroli oraz zarządzaniem konfliktem w firmach rodzinnych.