Aktualności

Katarzyna B. Olszewska, prawniczka, specjalistka od ochrony danych osobowych, pasjonatka nowych technologii to ekspertka od cyberbezpieczeństwa w naszym instytucie.

(więcej…)

Nie wszystkie spory muszą trafić do sądu. Szybkim, sprawnym i tańszym niż postępowanie sądowe sposobem rozwiązywania konfliktów są mediacje prowadzone przez bezstronnego mediatora. Wszystko, co trzeba wiedzieć w tym temacie, przekaże Wam nasza wykładowczyni, Magdalena Cetera.

(więcej…)

Na studiach MBA dla samorządu w Instytucie Heweliusza wykładają sami eksperci. Zajęcia prowadzą u nas m.in. Kamil Wyszkowski oraz Tomasz Orłowski. I zachęcają, by się z nimi spotkać.

(więcej…)

Wykładowcy studiów MBA dla samorządu to cenieni specjaliści, którzy z pasją przekazują studentom wiedzę z zakresu finansów, prawa, marketingu. Oddaliśmy im głos, by sami powiedzieli, dlaczego warto skorzystać z naszych studiów.

(więcej…)

Kraków, Wrocław, Toruń, Łódź, Katowice – ruszyła rekrutacja nowych grup studiów dla samorządowców MBA in Community Management Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

(więcej…)