Aktualności - Instytut Heweliusza

Aktualności

Przed nami ostatni z cyklu webinarów organizowanych w ramach Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich. Tym razem naszym gościem będzie Dariusz Duma, dyrektor wykonawczy Family Business Network Poland. Webinar odbędzie się 18 maja o godz. 18, a jego temat to “Silna rodzina – silna firma”.

(więcej…)

Za nami rozdanie dyplomów absolwentom pierwszej edycji programu Public Leadership w Łodzi. – Kto się nie rozwija, ten gorzej reprezentuje wybierających go mieszkańców – uważa Marcin Bugajski, radny sejmiku województwa łódzkiego, dla którego były to już kolejne ukończone studia.

(więcej…)

– Pracowitość – to cecha wszystkich pokoleń rodziny Ptaszków – mówi o recepcie na długowieczność biznesową Jacek Ptaszek, współwłaściciel i członek zarządu firmy JMP Flowers. Jest on przedstawicielem piątego pokolenia właścicieli w swojej firmie rodzinnej.

(więcej…)

Przed nami kolejny interesujący webinar adresowany do właścicieli firm rodzinnych i właścicielskich. Tym razem prelegentem będzie Jacek Ptaszek, współwłaściciel i członek zarządu JMP Flowers – największego producenta kwiatów w Polsce i jednego z największych w Europie. Temat spotkania, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18, to „Sukcesja z sukcesem. Jak budować firmę na pokolenia?”.

(więcej…)

„Nowe wyzwania dla polskich samorządów w związku z wojną w Ukrainie. Zarządzanie kryzysowe, finanse, pomoc społeczna, edukacja” – to temat wykładu, który poprowadził prof. Stanisław Mazur, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

(więcej…)