Kadra dydaktyczna

Władysław Kosiniak-Kamysz

Doktor nauk medycznych i Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Były wicepremier oraz minister pracy i polityki społecznej, a także były radny Krakowa.

Dowiedz się więcej

Mirosław Oczkoś

Właściciel firmy doradczo- szkoleniowej „OCZKOŚ PERFECT IMAGE”. Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu.

Dowiedz się więcej

Daria Domaradzka-Guzik

Praktyk. Zawodowo – Szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu.

Skutecznie szkoli zespoły sprzedażowe, liderów, pracowników administracji publicznej, polityków, parlamentarzystów, kadrę managerską niższego i wyższego szczebla.

Dowiedz się więcej

Marcin Kwintkiewicz

Absolwent filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowo marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Dowiedz się więcej

Magdalena Cetera

Od 2003 roku mediator stały ds. karnych i cywilnych przy Sądach Okręgowych we Wrocławiu, Legnicy i Opolu. Prowadzi specjalistyczne szkolenia z mediacji, wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Dowiedz się więcej

Sylwester Cetera

Współzałożyciel i Wspólnik Zarządzający Kancelarii CWW. Radca prawny w 23 letnim doświadczeniem w zawodzie, bogatą praktyką procesową oraz menadżerską. Absolwent studiów MBA i MBA LEGAL.

Dowiedz się więcej

prof. dr hab. Dariusz Doliński

Jeden z najbardziej cenionych psychologów społecznych w Polsce. Zajmuje się psychologią zachowań społecznych, psychologią emocji i motywacji.

Dowiedz się więcej

Anna Dolot Ph.D.

Absolwentka, a obecnie pracownik dydaktyczno-naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem, praktyk.

Dowiedz się więcej

Piotr Dubno

W swojej karierze zawodowej zajmował stanowiska w zarządach spółek (min. PLL LOT SA, PKO TFI SA), zarządzając obszarami finansów sprzedaży marketingu i informatyki.

Dowiedz się więcej

Tadeusz Dulian

Doradca firm rodzinnych CFBA (Certified Family Business Advisor), członek Family Firm Institute w Bostonie oraz zespołu EMEA Deloitte Family Business Network.

Dowiedz się więcej

Dariusz Duma

Dyrektor wykonawczy Family Business Network Poland. Filozof, przedsiębiorca, konsultant, trener i wykładowca z 20 letnim doświadczeniem w Polsce i za granicą.

Dowiedz się więcej

Piotr Dzik

Prezes spółek VACO Retail i APRUM, a także współtwórca i Członek Zarządu Grupy VACO Holding zrzeszającej ponad 14 spółek z różnych gałęzi biznesu.

Dowiedz się więcej

dr hab. Jarosław Flis

Adiunkt w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i  Komunikacji Społecznej. Specjalizuje się w dziedzinie public relations, socjologii polityki i zarządzania instytucjami publicznymi.

Dowiedz się więcej

dr Krzysztof Głuc

Adiunkt w Katedrze Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Dyrektor Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej UEK, członek Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej UEK.

Dowiedz się więcej

dr hab. Tomasz Grzyb

Psycholog. Zajmuje się psychologią wpływu społecznego. Interesuje się także metodologią badań psychologicznych, marketingiem i nowymi technologiami.

Dowiedz się więcej

Dominik Hunek

Praktyk sztuki prawniczej, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wspólnik zarządzający Kancelarii Hunek i Wspólnicy

Dowiedz się więcej

dr Dominik Jaśkowiec

Politolog, radny i przewodniczący Rady Miasta Krakowa, współtwórca krakowskiego Budżetu Obywatelskiego, reformy Dzielnic, nowego Statutu Krakowa, inicjator projektowania partycypacyjnego.

Dowiedz się więcej

dr inż. Robert Kamiński

Wykładowca akademicki związany z Politechniką Wrocławską. Specjalista z zakresu zarządzania strategicznego o dużym doświadczeniu we współpracy z przemysłem.

Dowiedz się więcej

Michał Kaźmierski

Doświadczony praktyk biznesu, od kilkunastu lat zrządzający zespołami i organizacjami. Trener i wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa oraz członek kadry naukowo-dydaktycznej kierunku „Zarządzanie i przywództwo” Uniwersytetu SWPS.

Dowiedz się więcej

Rafał Kerger

Redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl, w portalu od samego początku jego istnienia. Redaktor naczelny także innych znanych serwisów internetowych: WNP.PL, i PulsHR.pl, wieloletni dziennikarz i redaktor ekonomiczny.

Dowiedz się więcej

Jan Kolański

Założyciel i Prezes Zarządu Colian Sp. z o.o, wiodącego producenta słodyczy, przypraw i napojów. Najbardziej znane na polskim rynku marki to m.in. Grześki, Hellena czy Jeżyki.

Dowiedz się więcej

prof. ISP PAN Paweł Kowal

Politolog, historyk i muzealnik, publicysta. Profesor w Instytucie Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, jest adiunktem w Studium Europy Wschodniej UW, pracuje w Kolegium Europejskim w Natolinie. 

Dowiedz się więcej

dr Michał Kudłacz

Ekonomista, adiunkt w Katedrze Polityk Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, konsultant Małopolskiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Krakowie, ekspert m.in. Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, b. Prezes Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej.

Dowiedz się więcej

Tomasz Kurzewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej ATM Grupa. Wraz z żoną, Dorotą Michalak-Kurzewską, większościowy właściciel ATM Grupy SA, producenta wielu znanych polskich seriali, teleturniejów czy reality show.

Dowiedz się więcej

dr Jakub Kwaśny

Ekonomista, samorządowiec, autor lub współautor wielu publikacji naukowych z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych, polityki regionalnej, rozwoju lokalnego i regionalnego, samorządu terytorialnego i polityki spójności Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej

Piotr Langer

Obecnie dyrektor HR Grupy Novartis w Polsce. Wcześniej pracował na rzecz UniCredit min. jako: Dyrektor HR dla Pionu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Dyrektor ds. Employer Branding globalnie

Dowiedz się więcej

Michał Łuczak

Prezes zarządu Grupy Wróbel. Laureat nagród i wyróżnień branżowych, lider środowiska dealerów samochodowych a także prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Dowiedz się więcej

Dr Piotr Markiewicz

Pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalista z zakresu zarządzania strategicznego, ekspert w wielu istotnych projektach dotyczących rozwoju Małopolski.

Dowiedz się więcej

Filip Mecner

Właściciel agencji specjalizującej się w kreowaniu i sprzedaży praw do wizerunku osób znanych publicznie, wykładowca akademicki i ekspert z zakresu kreowania wizerunku i PR.

Dowiedz się więcej

dr Inga Mizdrak

Adiunkt w Katedrze Filozofii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2004 roku związana z Instytutem Myśli Józefa Tischnera w Krakowie oraz członek Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Dowiedz się więcej

Prof. UEK dr hab. Janusz Nesterak

Inicjator i opiekun merytoryczny kierunku uniwersyteckiego: Rachunkowość i Controlling. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia Krakowska Szkoła Controllingu. Posiada bogate doświadczenie praktyczne.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Bernadetta Olszewska

Prawniczka, specjalistka od ochrony danych osobowych, pasjonatka gór i nowych technologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej, radna warszawskiej Pragi- Południe.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Osadkowska

Prezes Zarządu Hotelu Jakubus, współwłaścicielka i Członek Zarządu Osadkowski Holding odpowiedzialna za obszar Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz PR i wizerunek.

Dowiedz się więcej

Ambasador Tomasz Orłowski

Ambasador tytularny. Studiował archeologię, literaturę francuską i porównawczą oraz cywilizację średniowieczną na uniwersytetach Łódzkim, Mikołaja Kopernika w Toruniu i w Poitiers.

Dowiedz się więcej

Andrzej Porawski

Od 1990 roku dyrektor Biura Związku Miast Polskich, a od 1999 roku – sekretarz strony samorządowej Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Dowiedz się więcej

Grzegorz Proksa

Partner zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy. Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom przy projektach, które wymagają połączenia kompetencji w obszarze doradztwa prawnego i podatkowego. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

Dowiedz się więcej

Karol Prozner

Mniejszościowy inwestor w Wielton S.A, współwłaściciel i współtwórca platformy marketplace dla rynku części motoryzacyjnych Woop Automotive sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Jacek Ptaszek

Współwłaściciel i Członek Zarządu JMP Flowers będącej największym w Europie Środkowej i Wschodniej producentem i traderem kwiatów i roślin

Dowiedz się więcej

Adam Rozwadowski

Założyciel i akcjonariusz Centrum Medycznego ENEL-MED. Pełni funkcję Wiceprezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz członka Zarządu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia.

Dowiedz się więcej

Kacper Sosnowski

Dyrektor Rozwoju Biznesu, Członek Zarządu KROSS S.A. Przyszły sukcesor firmy KROSS S.A. Współtwórca marki Le Grand.

Dowiedz się więcej

prof. UE dr hab. Andrzej Sztando

Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jest znanym w Polsce i za granicą specjalistą w zakresie zarządzania strategicznego rozwojem lokalnym i regionalnym.

Dowiedz się więcej

Robert Uhl

Robert jest adwokatem i Local Partner w krakowskim biurze kancelarii Deloitte Legal. Zajmuje się sprawami z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa korporacyjnego i prawa upadłościowego, a także postępowaniami sądowymi.

Dowiedz się więcej

Tomasz Wołczek

Partner zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy. Od blisko 20 lat zajmuje się doradztwem podatkowym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów, od 2004 r. posiada zawodową licencję doradcy podatkowego.

Dowiedz się więcej

Marek Wójcik

Pełnomocnik ds. legislacyjnych Zarządu Związku Miast Polskich, samorządowiec, wykładowca akademicki, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji i członek kadry olimpijskiej w lekkiej atletyce. Z wykształcenia pedagog.

Dowiedz się więcej

Wojciech Wróbel

Właściciel Grupy Wróbel, jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Dealer marki Mercedes – Benz oraz Mazda.

Dowiedz się więcej

Kamil Wyszkowski

Od 2002 roku pracownik Organizacji Narodów Zjednoczonych. Przedstawiciel Krajowy i Prezes Rady Global Compact Network Poland – GCNP. Ekspert w zakresie polityk ONZ i UE, w szczególności w zakresie działań na styku biznesu i administracji.

Dowiedz się więcej

Adam Zagała

Partner w firmie Value Finance świadczącej usługi “Dyrektora Finansowego na godziny”, która jak jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła świadczenie usług w modelu CFO-as-a-service dla sektora MSP.

Dowiedz się więcej

Mateusz Zmyślony

Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i marketingu. Założyciel i Dyrektor Kreatywny Grupy ESKADRA, jednej z czołowych na polskim rynku, niezależnych firm zajmujących się reklamą. Pionier marketingu miejsc w Polsce, wykładowca i publicysta.

Dowiedz się więcej