Kadra dydaktyczna - Instytut Heweliusza
Akademia Lidera Edukacji

Kadra dydaktyczna

Rafał Rogowicz

Absolwent Akademii Profesjonalnego Coachingu. Za nim setki godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz gabinecie podczas sesji coachingowych i terapeutycznych.

Dowiedz się więcej

Joanna Nitka

Konsultantka językowa prostego języka wg standardu Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dowiedz się więcej

Maciej Gnela

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, w aspektach prawnych, technicznych oraz organizacyjnych. Posiada również szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego (umowy) oraz prawa działalności gospodarczej.

Dowiedz się więcej

dr Kacper Siwek

Skarbnik Miasta Świdnica, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w sferze zarządzania finansami samorządowymi.

Dowiedz się więcej

Sławomir Prusakowski

Psycholog, trener, trener biznesu, nauczyciel akademicki, doradca.

Dowiedz się więcej

Daria Domaradzka-Guzik

Praktyk. Zawodowo – Szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu.

Skutecznie szkoli zespoły sprzedażowe, liderów, pracowników administracji publicznej, polityków, parlamentarzystów, kadrę managerską niższego i wyższego szczebla.

Dowiedz się więcej

Marcin Kwintkiewicz

Absolwent filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowo marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Dowiedz się więcej

Marek Wójcik

Pełnomocnik ds. legislacyjnych Zarządu Związku Miast Polskich, samorządowiec, wykładowca akademicki, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji i członek kadry olimpijskiej w lekkiej atletyce. Z wykształcenia pedagog.

Dowiedz się więcej