Kadra dydaktyczna - Instytut Heweliusza
Akademia Firm Rodzinnych

Kadra dydaktyczna

Adam Rozwadowski

Założyciel i akcjonariusz Centrum Medycznego ENEL-MED. Pełni funkcję Wiceprezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz członka Zarządu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia.

Dowiedz się więcej

Adam Zagała

Partner w firmie Value Finance świadczącej usługi “Dyrektora Finansowego na godziny”, która jak jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła świadczenie usług w modelu CFO-as-a-service dla sektora MSP.

Dowiedz się więcej

Ambasador Tomasz Orłowski

Ambasador tytularny. Studiował archeologię, literaturę francuską i porównawczą oraz cywilizację średniowieczną na uniwersytetach Łódzkim, Mikołaja Kopernika w Toruniu i w Poitiers.

Dowiedz się więcej

Daria Domaradzka-Guzik

Praktyk. Zawodowo – Szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu.

Skutecznie szkoli zespoły sprzedażowe, liderów, pracowników administracji publicznej, polityków, parlamentarzystów, kadrę managerską niższego i wyższego szczebla.

Dowiedz się więcej

Dariusz Duma

Dyrektor wykonawczy Family Business Network Poland. Filozof, przedsiębiorca, konsultant, trener i wykładowca z 20 letnim doświadczeniem w Polsce i za granicą.

Dowiedz się więcej

dr hab. Tomasz Grzyb

Psycholog. Zajmuje się psychologią wpływu społecznego. Interesuje się także metodologią badań psychologicznych, marketingiem i nowymi technologiami.

Dowiedz się więcej

dr inż. Robert Kamiński

Wykładowca akademicki związany z Politechniką Wrocławską. Specjalista z zakresu zarządzania strategicznego o dużym doświadczeniu we współpracy z przemysłem.

Dowiedz się więcej

dr Piotr Sedlak

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania. Absolwent studiów podyplomowych: Zarządzanie Projektem Badawczym (UEK), Badania Społeczne i Marketingowe (WSE Kraków) oraz Praktyczna Psychologia Społeczna (USWPS Warszawa). Ukończył również program Transforming HR with Data Science prowadzony przez Cambridge University.

Dowiedz się więcej

Filip Mecner

Właściciel agencji specjalizującej się w kreowaniu i sprzedaży praw do wizerunku osób znanych publicznie, wykładowca akademicki i ekspert z zakresu kreowania wizerunku i PR.

Dowiedz się więcej

Grzegorz Proksa

Partner zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy. Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom przy projektach, które wymagają połączenia kompetencji w obszarze doradztwa prawnego i podatkowego. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

Dowiedz się więcej

Jacek Ptaszek

Współwłaściciel i Członek Zarządu JMP Flowers będącej największym w Europie Środkowej i Wschodniej producentem i traderem kwiatów i roślin

Dowiedz się więcej

Jan Kolański

Założyciel i Prezes Zarządu Colian Sp. z o.o, wiodącego producenta słodyczy, przypraw i napojów. Najbardziej znane na polskim rynku marki to m.in. Grześki, Hellena czy Jeżyki.

Dowiedz się więcej

Kacper Sosnowski

Dyrektor Rozwoju Biznesu, Członek Zarządu KROSS S.A. Przyszły sukcesor firmy KROSS S.A. Współtwórca marki Le Grand.

Dowiedz się więcej

Kamil Wyszkowski

Od 2002 roku pracownik Organizacji Narodów Zjednoczonych. Przedstawiciel Krajowy i Prezes Rady Global Compact Network Poland – GCNP. Ekspert w zakresie polityk ONZ i UE, w szczególności w zakresie działań na styku biznesu i administracji.

Dowiedz się więcej

Karol Prozner

Mniejszościowy inwestor w Wielton S.A, współwłaściciel i współtwórca platformy marketplace dla rynku części motoryzacyjnych Woop Automotive sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Osadkowska

Prezes Zarządu Hotelu Jakubus, współwłaścicielka i Członek Zarządu Osadkowski Holding odpowiedzialna za obszar Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz PR i wizerunek.

Dowiedz się więcej

Maciej Kraus

Wykłada ekonomię behawioralną na Stanford University oraz London Business School, a w Instytucie Heweliusza prowadzi zajęcia z zarządzania cenami.

Dowiedz się więcej

Michał Kaźmierski

Doświadczony praktyk biznesu, od kilkunastu lat zrządzający zespołami i organizacjami. Trener i wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa oraz członek kadry naukowo-dydaktycznej kierunku „Zarządzanie i przywództwo” Uniwersytetu SWPS.

Dowiedz się więcej

Michał Łuczak

Prezes zarządu Grupy Wróbel. Laureat nagród i wyróżnień branżowych, lider środowiska dealerów samochodowych a także prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Dowiedz się więcej

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest.

Dowiedz się więcej

Piotr Dubno

W swojej karierze zawodowej zajmował stanowiska w zarządach spółek (min. PLL LOT SA, PKO TFI SA), zarządzając obszarami finansów sprzedaży marketingu i informatyki.

Dowiedz się więcej

Piotr Dzik

Prezes spółek VACO Retail i APRUM, a także współtwórca i Członek Zarządu Grupy VACO Holding zrzeszającej ponad 14 spółek z różnych gałęzi biznesu.

Dowiedz się więcej

Piotr Langer

Obecnie dyrektor HR Grupy Novartis w Polsce. Wcześniej pracował na rzecz UniCredit min. jako: Dyrektor HR dla Pionu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Dyrektor ds. Employer Branding globalnie

Dowiedz się więcej

prof. dr hab. Dariusz Doliński

Jeden z najbardziej cenionych psychologów społecznych w Polsce. Zajmuje się psychologią zachowań społecznych, psychologią emocji i motywacji.

Dowiedz się więcej

Robert Uhl

Robert jest adwokatem i Local Partner w krakowskim biurze kancelarii Deloitte Legal. Zajmuje się sprawami z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa korporacyjnego i prawa upadłościowego, a także postępowaniami sądowymi.

Dowiedz się więcej

Sylwester Cetera

Współzałożyciel i Wspólnik Zarządzający Kancelarii CWW. Radca prawny w 23 letnim doświadczeniem w zawodzie, bogatą praktyką procesową oraz menadżerską. Absolwent studiów MBA i MBA LEGAL.

Dowiedz się więcej

Tadeusz Dulian

Doradca firm rodzinnych CFBA (Certified Family Business Advisor), członek Family Firm Institute w Bostonie oraz zespołu EMEA Deloitte Family Business Network.

Dowiedz się więcej

Tomasz Kurzewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej ATM Grupa. Wraz z żoną, Dorotą Michalak-Kurzewską, większościowy właściciel ATM Grupy SA, producenta wielu znanych polskich seriali, teleturniejów czy reality show.

Dowiedz się więcej

Tomasz Wołczek

Partner zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy. Od blisko 20 lat zajmuje się doradztwem podatkowym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów, od 2004 r. posiada zawodową licencję doradcy podatkowego.

Dowiedz się więcej

Wojciech Wróbel

Właściciel Grupy Wróbel, jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Dealer marki Mercedes – Benz oraz Mazda.

Dowiedz się więcej