Rekrutacje: informacje dla kandydata | Instytut Heweliusza

Dla kandydata

Aktualne rekrutacje

Kontakt


Instytut Heweliusza Sp. z o.o.
Rynek 5
50-106 Wrocław

biuro@instytut-heweliusza.pl

Napisz do nas

MBA in Community Management

Studia podyplomowe MBA dedykowane kluczowym menadżerom pracującym w samorządzie i w jednostkach samorządu terytorialnego. Program studiów pozwala rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w oparciu o realia swojej działalności zawodowej. 

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych MBA in CM jest wydawany przez Instytut Heweliusza i Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – uczelnię z ponad 100-letnią tradycją.

Dyplom MBA pozwala przedstawiać swoje kandydatury do rad nadzorczych spółek komunalnych i spółek skarbu państwa bez konieczności zdawania dodatkowego egzaminu.

Rekrutacja na studia wciąż jest otwarta, ale pozostały już ostatnie miejsca. Zajęcia będą odbywać się we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Katowicach.

Program obejmuje 13 zjazdów, zajęcia będą trwały od października 2022 do września 2023.

Więcej o trwającej rekrutacji przeczytasz tutaj.

  • O przyjęcie mogą ubiegać się osoby pracujące na rzecz samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, jednostek samorządu terytorialnego
  • Koszt studiów podyplomowych MBA in CM - 19 900 zł (płatność w jednej racie), 22 000 zł (płatność w dwóch ratach). Opłata rekrutacyjna: 500 zł
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823), Piotr Wesołowski (Łódź, tel. 507 094 468), Wojciech Pelowski (Kraków, tel. 507 094 450), Rafał Rogowicz (Katowice, tel. 605 656 948)

Public Leadership – zarządzanie operacyjne

Studium Public Leadership z zarządzania strategicznego i zarządzania operacyjnego dedykowane jest dla samorządowców i osób publicznych, menedżerów średniego i wyższego szczebla pracujących w sektorze publicznym oraz osób związanych zawodowo ze sferą komunikacji z mieszkańcami. W trakcie zajęć zdobędą oni niezbędną wiedzę i umiejętności do tego, jak budować strategie PR-owe, jak tworzyć i zarządzać zespołami do komunikacji, jak radzić sobie z wystąpieniami i panować nad mową ciała, a także jak zorganizować i prowadzić skuteczne kampanie w życiu publicznym. Absolwenci otrzymają dyplom ukończenia studium Public Leadership wydawany przez Instytut Heweliusza.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja we Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Krakowie i w tych miastach będą odbywać się zajęcia.

Program rozpocznie się w czerwcu i potrwa jeden semestr. W sumie zaplanowano pięć zjazdów w trybie weekendowym (piątek i sobota).

Więcej o trwającej rekrutacji przeczytasz tutaj.

  • Profil studenta: osoby ambitne, które są zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji, niezbędnych do skutecznej komunikacji z mieszkańcami
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823), Piotr Wesołowski (Łódź, tel. 507 094 468), Wojciech Pelowski (Kraków, tel. 507 094 450), Rafał Rogowicz (Katowice, tel. 605 656 948)

Akademia Firm Rodzinnych i Właścicielskich

To cykl kursów, których adresatami są biznesy rodzinne z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw: właściciele, sukcesorzy i kluczowi pracownicy.

Wykładowcami i mentorami są cenieni psycholodzy, szefowie największych polskich firm rodzinnych, specjaliści od zarządzania, prawa, finansów, podatków, sprzedaży i marketingu. Wspólnie stworzyliśmy program, który pozwoli kolejnemu pokoleniu przejąć pałeczkę w rodzinnym biznesie.

Szkolenie trwa 3,5 miesiąca i obejmuje sześć weekendowych zjazdów, w trakcie których zaplanowano lekcje przedsiębiorczości od szefów największych firm rodzinnych w Polsce oraz program mentoringowy z najbardziej znanymi liderami biznesu.

 Zajęcia będą odbywać się we Wrocławiu. Pierwsze zaplanowano we wrześniu.

Więcej o Akademii Firm Rodzinnych przeczytasz tutaj.

  • Uczestnicy Akademii otrzymują certyfikat wydany przez Instytut Heweliusza.
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823), Honorata Dudek-Frysiak (Wrocław, tel. 516 220 687)