Rekrutacje: informacje dla kandydata | Instytut Heweliusza

Dla kandydata

Aktualne rekrutacje

Kontakt


Instytut Heweliusza Sp. z o.o.
Rynek 5
50-106 Wrocław

biuro@instytut-heweliusza.pl

Napisz do nas

MBA in Community Management

Studia podyplomowe MBA dedykowane kluczowym menadżerom pracującym w samorządzie i w jednostkach samorządu terytorialnego. Program studiów pozwala rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w oparciu o realia swojej działalności zawodowej. 

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych MBA in CM jest wydawany przez Instytut Heweliusza i Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – uczelnię z ponad 100-letnią tradycją.

Dyplom MBA pozwala przedstawiać swoje kandydatury do rad nadzorczych spółek komunalnych i spółek skarbu państwa bez konieczności zdawania dodatkowego egzaminu.

Rekrutacja na studia wciąż jest otwarta, ale pozostały już ostatnie miejsca. Zajęcia będą odbywać się we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Katowicach.

Program obejmuje 13 zjazdów, a pierwsze zajęcia odbędą się w już w marcu (dokładny termin podamy wkrótce).

Więcej o studiach MBA dla samorządowców przeczytasz tutaj.

  • O przyjęcie mogą ubiegać się osoby pracujące na rzecz samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, jednostek samorządu terytorialnego
  • Koszt studiów podyplomowych MBA in CM - 19 900 zł (płatność w jednej racie), 22 000 zł (płatność w dwóch ratach). Opłata rekrutacyjna: 500 zł
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823), Piotr Wesołowski (Łódź, tel. 507 094 468), Rafał Rogowicz (Katowice, tel. 605 656 948)

Public Leadership – zarządzanie operacyjne

Studium Public Leadership z zarządzania strategicznego i zarządzania operacyjnego dedykowane jest dla samorządowców i osób publicznych, menedżerów średniego i wyższego szczebla pracujących w sektorze publicznym oraz osób związanych zawodowo ze sferą komunikacji z mieszkańcami. W trakcie zajęć zdobędą oni niezbędną wiedzę i umiejętności do tego, jak budować strategie PR-owe, jak tworzyć i zarządzać zespołami do komunikacji, jak radzić sobie z wystąpieniami i panować nad mową ciała, a także jak zorganizować i prowadzić skuteczne kampanie w życiu publicznym. Absolwenci otrzymają dyplom ukończenia studium Public Leadership wydawany przez Instytut Heweliusza.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja we Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Krakowie i w tych miastach będą odbywać się zajęcia.

Program rozpocznie się w czerwcu i potrwa jeden semestr. W sumie zaplanowano pięć zjazdów w trybie weekendowym (piątek i sobota).

Więcej o trwającej rekrutacji przeczytasz tutaj.

  • Profil studenta: osoby ambitne, które są zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji, niezbędnych do skutecznej komunikacji z mieszkańcami
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823), Piotr Wesołowski (Łódź, tel. 507 094 468), Rafał Rogowicz (Katowice, tel. 605 656 948)

Akademia Firm Rodzinnych i Właścicielskich

To cykl kursów, których adresatami są biznesy rodzinne z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw: właściciele, sukcesorzy i kluczowi pracownicy.

Wykładowcami i mentorami są cenieni psycholodzy, szefowie największych polskich firm rodzinnych, specjaliści od zarządzania, prawa, finansów, podatków, sprzedaży i marketingu. Wspólnie stworzyliśmy program, który pozwoli kolejnemu pokoleniu przejąć pałeczkę w rodzinnym biznesie.

Szkolenie trwa 3,5 miesiąca i obejmuje sześć weekendowych zjazdów, w trakcie których zaplanowano lekcje przedsiębiorczości od szefów największych firm rodzinnych w Polsce oraz program mentoringowy z najbardziej znanymi liderami biznesu.

 Zajęcia będą odbywać się we Wrocławiu. Pierwsze zaplanowano we wrześniu.

Więcej o Akademii Firm Rodzinnych przeczytasz tutaj.

  • Uczestnicy Akademii otrzymują certyfikat wydany przez Instytut Heweliusza.
  • Ilona Byra (Wrocław, tel. 507 094 823)