Dla kandydata

Aktualne rekrutacje

Uniwersytet SWPS i Instytut Heweliusza prowadzą we Wrocławiu rekrutację do Akademii Firm Rodzinnych. Program szkoleniowy jest przeznaczony dla właścicieli, sukcesorów i kluczowych pracowników firm rodzinnych.

  • Rekrutacja trwa do 15 lutego 2021 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Koszt Akademii Firm Rodzinnych to 14 500 zł ( płatne do 1 marca 2021 r.). Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dwie raty ( 7 750 zł do 1 marca, druga w wysokości 7 750 zł do 15 kwietnia 2021 r.). Koszt Akademii można pokryć również z dofinasowania - szczegóły w FAQ poniżej.
  • Opłata rejestracyjna wynosi 400 zł

Szczegółowe informacje: ilona.byra@instytut-heweliusza.pl

FAQ

Kto będzie mnie uczył?

Wykładowcami są doświadczeni akademicy, wzięci prawnicy, doradcy firm rodzinnych i liderzy biznesu m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej, finansowej, medycznej czy rolniczej. Oprócz zajęć stacjonarnych i spotkań z gośćmi online częścią Akademii Firm Rodzinnych jest także program mentoringowy, w którym to słuchacz wybiera lidera biznesu, od którego chce się uczyć. Nasze zaproszenie do programu przyjęli m.in. szefowie i właściciele takich firm jak Colian, Enel- Med., Grupa Wróbel, Osadkowski S.A. czy JMP Flowers.

Więcej na temat kadry Akademii w sekcji Akademia Firm Rodzinnych oraz Kadra.

Gdzie mogę znaleźć dofinansowanie?

Dofinansowania do Akademii Firm Rodzinnych należy szukać w lokalnych programach wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacjach zrzeszających Przedsiębiorców. Akademia została wpisana m.in. do Bazy Usług Rozwojowych.

Moja firma jest już po procesie sukcesji, czy Akademia Firm Rodzinnych jest dla mnie?

Tak, Akademia jest programem przeznaczonym nie tylko dla właścicieli i sukcesorów firm rodzinnych, ale także ich kluczowych pracowników, zarówno przed sukcesją przedsiębiorstwa jak i po niej. Skupia się na zagadnieniach związanych z zarządzaniem, bezpieczeństwem prawnym, psychologią zarządczą, marketingiem i PR-em w specyficznym środowisku firm rodzinnych. Korzyścią płynącą z Akademii jest zarówno wiedza zdobyta w tych obszarach jak i możliwość zawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej na temat programu w sekcji poświęconej Akademii Firm Rodzinnych

Kontakt


Instytut Heweliusza Sp. z o.o.
Rynek 5
50-106 Wrocław

biuro@instytut-heweliusza.pl

Napisz do nas