Mirosław Oczkoś - Instytut Heweliusza

Mirosław Oczkoś

Mirosław Oczkoś

Właściciel firmy doradczo- szkoleniowej „OCZKOŚ PERFECT IMAGE”. Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu.

Specjalista w zakresie autoprezentacji, mowy ciała, budowy wizerunku, technik manipulacyjnych, elementów retorycznych oraz pracy głosem. Trener/konsultant m.in polityków i menadżerów, z dwudziestoletnim doświadczeniem – specjalista w budowaniu wizerunku firm i osób indywidualnych.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, budowania i zarządzania skutecznymi zespołami w firmie, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania oraz wiedzę z zakresu psychologii.

Konsultant marketingu politycznego.

Komentator TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN, SuperEkspres TV, PRESS-dwumiesięcznk, ONET, WP.PL, Polsat News oraz stacji radiowych np. TOK FM, Radio Zet, Radio Nowy Świat, Radio 357.

Szkoli przedstawicieli najpoważniejszych firm w Polsce realizując programy szkoleniowe w formie  wykładów, warsztatów praktycznych, Coachingu.

Prowadzi mentoring  dla ludzi biznesu i show biznesu.

Od 20 lat prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Public Relations przy Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i MBA Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Był moderatorem w kilku konfliktach społecznych.

Autor książek „Abecadło mówienia”, „Sztuka Poprawnej Wymowy czyli o Bełkotaniu i Faflunieniu ” „ Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców”, Sztuka Mówienia bez Bełkotania i Faflunienia”. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów prasowych na temat wystąpień publicznych, wystąpień w internecie, autoprezentacji i mowy ciała.

 W latach 2001 – 2002 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w jednej z warszawskich  agencji reklamowych.