MBA in Community Management. Rekrutacja w Łodzi i na Górnym Śląsku

MBA Coffee: Ekonomista Witold Orłowski spotka się z samorządowcami

2 marca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach naszego klubu dyskusyjnego MBA Coffee. Tym razem z samorządowcami spotka się ekonomista Witold Orłowski.

MBA Coffee to cykl spotkań online z ważnymi osobistościami życia publicznego, które dla studiujących samorządowców organizuje Instytut Heweliusza. Gośćmi cyklu byli dotąd m.in. marszałek senatu Tomasz Grodzki, Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, były premier i prezes NBP Marek Belka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju dr Krzysztof Mazur czy ks. Adam Boniecki.

Tym razem naszym gościem będzie prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC Polska, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Lechu Kaczyńskim i Rady Gospodarczej Rządu przy premierze Donaldzie Tusku, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie.

Od 2017 r. profesor zwyczajny AFiBV. W działalności naukowej zajmuje się makroekonomią, teorią wzrostu, integracją europejską. Jest autorem 12 książek i ponad 200 publikacji naukowych z zakresu ekonomii, finansów i stosunków międzynarodowych.

To ważne spotkanie. Szczególnie z perspektywy dzisiejszych czasów

– podkreśla Wojciech Wróbel, założyciel Instytutu Heweliusza.

Spotkanie z Witoldem Orłowskim odbędzie się 2 marca o godz. 18.30 na platformie ZOOM. Mogą wziąć w nim udział wyłącznie absolwenci i studenci naszego programu MBA in Community Management.

We wtorek zostanie rozesłany link do spotkania. Prosimy o logowanie się pod swoimi imieniem i nazwiskiem oraz o włączenie kamery.

Do zobaczenia!