Pierwsza edycja Akademii Firm Rodzinnych za nami! - Instytut Heweliusza

Pierwsza edycja Akademii Firm Rodzinnych za nami!

Trzy i pół miesiąca intensywnych spotkań, warsztatów, lekcji przedsiębiorczości i mentoringu – za nami pierwsza edycja Akademii Firm Rodzinnych, którą Instytut Heweliusza organizuje razem z SWPS i pod patronatem FBN Poland.

Podczas ostatniego, szóstego już zjazdu, słuchacze mogli dowiedzieć się m.in. jakie są opcje strategiczne dla rozwoju firm rodzinnych – nabycie przedsiębiorstwa konkurencyjnego kontra dopuszczenie inwestora. To była gorąca dyskusja, którą prowadzili Grzegorz Proksa i Małgorzata Szczotka-Kida z WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Z kolei o psychologii komunikacji, współpracy i rywalizacji opowiadał prof. Dariusz Doliński. Słuchacze pracowali także nad przywództwem pod czujnym okiem Michała Kaźmierskiego i Roberta Kamińskiego.

W ramach AFR przedsiębiorcy-studenci, wykładowcy oraz organizatorzy stworzyli wehikuł, z którego nie chciało się wysiadać. Inauguracyjna edycja ustanawia nową jakość dla środowiska polskich firm rodzinnych, sukcesorów i nestorów. Praktyczna formuła, indywidualny mentoring i lekcje przedsiębiorczości z najwyższej klasy fachowcami – takiej szkoły jeszcze nie było. Uczymy wszystkiego, co niezbędne, by dobrze zarządzać swoją firmą, rodziną, sukcesją i dziedzictwem.

Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji!

Więcej o Akademii Firm Rodzinnych: TUTAJ