Instytut Heweliusza nominowany do nagrody Symbol Wsparcia Biznesu - Instytut Heweliusza

Instytut Heweliusza nominowany do nagrody Symbol Wsparcia Biznesu

Instytut Heweliusza został nominowany do nagrody Symbol Wsparcia Biznesu 2022, przyznawanej przez „Monitor Biznesu” i „Monitor Rynkowy”. Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów.

Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniamy firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które stanowią niedościgniony wzór dla swojej branży, ich działalność jest ukierunkowana na przyszłość, postęp oraz innowacyjne rozwiązania
i znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce – mówi Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.

W ciągu 11 lat jego laureatami Symbolu już ponad 500 instytucji. W tym gronie znalazły się m.in.: Pfeizer, Amica, BP, Kaspersky, Muszynianka, Port Gdynia, PKP Intercity, Lotos, Mlekovita, Olimp Labs, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Wrocławska czy AGH.

Dziękuję Szanownej Kapitule za uznanie i nominację. Już sama nominacja jest dla nas dużym wyróżnieniem i dowodem, że nasza pasja, zaangażowanie i praca są zauważalne na zewnątrz – mówi Ilona Byra, współzałożycielka i prezeska zarządu Instytutu Heweliusza.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 18 listopada w Hotelu Monopol w Katowicach.

Przypomnijmy, że Instytut Heweliusza ma już na swoim koncie prestiżową Nagrodę Samorządową Stowarzyszenia Rzeczpospolita Obywatelska im. Norberta Barlickiego w kategorii Firma Przyjazna Samorządowi. Instytut otrzymał także certyfikat DEKRA SUS 2.0 – unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS).