Ks. Adam Boniecki na spotkaniu z samorządowcami

MBA Coffee. Ks. Adam Boniecki na spotkaniu z samorządowcami

O laicyzacji w Polsce, samorządzie terytorialnym, podziałach między ludźmi i kryzysie Kościoła ks. Adam Boniecki rozmawiał z polskimi samorządowcami. Redaktor senior „Tygodnika Powszechnego” przyjął zaproszenie na spotkanie w ramach cyklu MBA Coffee

Wzięło w nim udział ponad sześćdziesięciu samorządowców z różnych części Polski – to studenci i absolwenci studiów podyplomowych MBA in Community Management, które Instytut Heweliusza organizuje wspólnie z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 
MBA Coffee to cykl spotkań online z ważnymi osobistościami życia publicznego, które dla studiujących samorządowców organizuje Instytut Heweliusza. Gośćmi cyklu byli dotąd m.in. marszałek senatu Tomasz Grodzki, Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, były premier i prezes NBP Marek Belka czy podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju dr Krzysztof Mazur. MBA in Community Management,  podyplomowe studia menadżerskie przeznaczone dla samorządu i JST są prowadzone w czterech miastach: w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Tychach.

Więcej na temat ks. Adama Bonieckiego można znaleźć TUTAJ