MBA in Community Management. Rekrutacja w Łodzi i na Górnym Śląsku

MBA in Community Management w Łodzi i na Górnym Śląsku. Zaczęła się rekrutacja

MBA in Community Management to unikalne podyplomowe studia menadżerskie dla samorządowców i pracowników jednostek samorządu terytorialnego. Cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dyplom MBA daje możliwość składania swoich kandydatur do rad nadzorczych spółek komunalnych i spółek skarbu państwa bez konieczności zdawania dodatkowego egzaminu. Jednocześnie studia podyplomowe MBA dedykowane samorządowcom i pracownikom JST kompleksowo i precyzyjnie odpowiadają na potrzeby tej grupy zawodowej. Słuchacze  studiów podyplomowych mogą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać kompetencje w oparciu o zagadnienie i problemy ściśle związane z ich działalnością zawodową. Wszystko to sprawia, że studia podyplomowe MBA dedykowane samorządowi terytorialnemu i JST zostały doskonale przyjęte i od lat cieszą się ogromną popularnością

Program studiów menadżerskich MBA dla samorządu

Program jest prowadzony w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i na Górnym Śląsku. Instytut Heweliusza tworzy go wspólnie z Krakowską Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a patronat nad nim sprawuje Związek Miast Polskich.

Wykładowcami na studiach MBA in Community Management są naukowcy związani z wieloma ośrodkami akademickimi polskimi i zagranicznymi oraz specjaliści z ogromnym doświadczeniem pracujący na rzecz samorządu terytorialnego. Program jest nieustannie aktualizowany i ulepszany, tak, żeby najlepiej odpowiadał bieżącym potrzebom kluczowych menadżerów samorządu.

Rekrutacja na MBA in Community Management

W Łodzi zaczęła się właśnie rekrutacja do trzeciej, a na Górnym Śląsku do drugiej edycji studiów podyplomowych. Obejmuje ona 13 zjazdów, w Łodzi zajęcia będą trwały od marca 2021 do lutego 2022, na Górnym Śląsku zaczną się w połowie kwietnia 2021 i potrwają do marca 2022 .