Rafał Rogowicz - Instytut Heweliusza

Rafał Rogowicz

Absolwent Akademii Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Za nim setki godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz gabinecie podczas sesji coachingowych i terapeutycznych.

Przez lata związany z Śląskim Oddziałem Izby Coachingu. Pełnił również przez kilka lat funkcję  Koordynatora Katowickiego Klubu Coacha.

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Jest dyplomowanym menadżerem kultury, absolwentem Wydziału Zarządzania w Kulturze na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz doradcą wizerunkowym.  Pracował jako dziennikarz prasowy i telewizyjny.

Ukończył II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTRS w Warszawie. Nauczyciel akademicki, trener rozwoju osobistego, trener kompetencji społecznych, pracujący w nurcie NVC. Ukończył  również Filologię Polską na Uniwersytecie Opolskim. Przez kilkanaście lat pracował jako nauczyciel w szkole średniej, rozwijając wśród młodzieży pasję do teatru,filmu i mediów. Twórca rożnych form teatralnych.

Uwielbia windsurfing i eskapady motocyklowe w nieznane. Praktykuje mindfulness i jogę ashtangę.