MBA in Community Management. Rekrutacja w Łodzi i na Górnym Śląsku

Rozpoczęliśmy MBA in Community Management w Katowicach

Za nami weekend pełen inspiracji. Katowice to kolejne miasto, w którym wystartowały studia MBA dla samorządowców.

Miejscem zajęć dla grupy śląskiej jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach – wyjątkowy budynek, wielokrotnie nagradzany w prestiżowych konkursach architektonicznych. W sobotę i niedzielę zajęcia poprowadzili: dr Marta Ulbrych – polityka przemysłowa, dr Jakub Kwaśny – wprowadzenie do studiów MBA oraz dr Piotr Markiewicz – przywództwo.

Wśród naszych studentów znajdują się samorządowcy: naczelnicy i dyrektorzy wydziałów, burmistrzowie, wójtowie, radni.

Dyplom MBA in CM daje możliwość składania swoich kandydatur do rad nadzorczych spółek komunalnych i spółek skarbu państwa bez konieczności zdawania dodatkowego egzaminu. Jednocześnie studia podyplomowe MBA dedykowane samorządowcom i pracownikom JST kompleksowo i precyzyjnie odpowiadają na potrzeby tej grupy zawodowej. Słuchacze  studiów podyplomowych mogą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać kompetencje w oparciu o zagadnienie i problemy ściśle związane z ich działalnością zawodową. Wszystko to sprawia, że studia podyplomowe MBA dedykowane samorządowi terytorialnemu i JST zostały doskonale przyjęte i od lat cieszą się ogromną popularnością

Program studiów menadżerskich MBA dla samorządu

Program jest prowadzony w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i na Górnym Śląsku. Instytut Heweliusza tworzy go wspólnie z Krakowską Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a patronat nad nim sprawuje Związek Miast Polskich.

Wykładowcami na studiach MBA in Community Management są naukowcy związani z wieloma ośrodkami akademickimi polskimi i zagranicznymi oraz specjaliści z ogromnym doświadczeniem pracujący na rzecz samorządu terytorialnego. Program jest nieustannie aktualizowany i ulepszany, tak, żeby najlepiej odpowiadał bieżącym potrzebom kluczowych menadżerów samorządu.