"Silna rodzina - silna firma" - bezpłatny webinar z Dariuszem Dumą - Instytut Heweliusza

“Silna rodzina – silna firma” – bezpłatny webinar z Dariuszem Dumą

Przed nami ostatni z cyklu webinarów organizowanych w ramach Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich. Tym razem naszym gościem będzie Dariusz Duma, dyrektor wykonawczy Family Business Network Poland. Webinar odbędzie się 18 maja o godz. 18, a jego temat to “Silna rodzina – silna firma”.

Dariusz Duma to dyrektor wykonawczy stowarzyszenia firm rodzinnych FBN Poland. Filozof, przedsiębiorca, konsultant, trener i wykładowca z 20-letnim doświadczeniem w Polsce i za granicą. Autor wydanej w 2016 r. książki „Serce i portfel. Być sobą w pracy”. Specjalista w zakresie zmian, zarządzania organizacjami, przywództwa i sprzedaży, zarządzania karierą liderów, filozofii i psychologii biznesu. Jako przedsiębiorca aktywnie kupuje, rozwija i sprzedaje spółki. Popularyzuje wiedzę, kompetencje i wartości związane z przedsiębiorczością, otwartością na zmiany, skutecznością i najwyższymi standardami działania w biznesie.

W trakcie webinaru opowie jak projektować firmę na pokolenia, w jaki sposób zaangażować rodzinę w firmę, jak radzić sobie z emocjami i konfliktami w firmie rodzinnej, przedstawi modele organizacji biznesu rodzinnego. Oprócz tego opowie czym różni się bycie liderem w firmie rodzinnej od bycia liderem w rodzinie, czy i jak projektować karierę dziecka w firmie rodzinnej oraz jak świadomie budować majątek firmy i majątek prywatny. Wspomni również o tym dlaczego tak ważna jest szczęśliwa i solidna rodzina w kontekście prowadzenia biznesu rodzinnego. Oprócz wystąpienia będzie również panel pytań i odpowiedzi.

Na spotkaniu dowiesz się także, jak znaleźć się w gronie 25 przedsiębiorców rozwijających swój biznes na Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich, organizowanej przez Instytut Heweliusza, pod patronatem FBN Poland. Obecnie trwa rekrutacja.

Webinar odbędzie się 18 maja, o godz. 18, na platformie Zoom. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o wysłanie wiadomości na adres: biuro@instytut-heweliusza.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz nazwę firmy. W odpowiedzi na maila wyślemy link do spotkania. Trzeba się spieszyć z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich przeczytasz tutaj.