Wręczenie dyplomów Public Leadership w Łodzi - Instytut Heweliusza

Wręczenie dyplomów Public Leadership w Łodzi

Za nami rozdanie dyplomów absolwentom pierwszej edycji programu Public Leadership w Łodzi. – Kto się nie rozwija, ten gorzej reprezentuje wybierających go mieszkańców – uważa Marcin Bugajski, radny sejmiku województwa łódzkiego, dla którego były to już kolejne ukończone studia.

Dwie grupy studentów, 18 wykładowców, sześć weekendów, 12 dni warsztatowych, 84 godziny zajęć – tak w skrócie wyglądała pierwsza edycja studium Public Leadership w Łodzi.

Dyplomy odebrało w sumie 31 osób. W tym gronie są m.in.: prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, radni, rzecznicy prasowi i szefowie spółek komunalnych.

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę” – powiedział Benjamin Franklin. I to samo mogę powiedzieć o studiach przeprowadzonych przez Instytut Heweliusza – podsumował Tobiasz Puchalski, szef promocji powiatu łódzkiego wschodniego.

Samorządowcy nie ukrywali, że wybrali nasz program edukacyjny przede wszystkim z myślą o swoich wyborcach.

Kto się nie rozwija, ten gorzej reprezentuje wybierających go mieszkańców. Kolejne studia zakończone. To był intensywny czas nauki spędzony w bardzo inspirującym towarzystwie – dodał Marcin Bugajski, radny sejmiku województwa łódzkiego.

To, co również niemal zgodnie podkreślali wszyscy świeżo upieczeni absolwenci, to praktyczny wymiar studium Public Leadership.

Genialne zajęcia z praktykami od wizerunku, mediów i komunikacji. Super szkolenia z aktywnymi politykami, którzy osiągnęli ogólnopolski sukces. Zero teorii, tylko praktyka – zaznaczył Marek Gryglewski, wiceprezydent Pabianic.

Dla kogo jest Public Leadership?

Studium Public Leadership jest dedykowane wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi, jak budować strategie PR-owe, każdemu, kto chce dowiedzieć się, jak tworzyć i zarządzać zespołami do komunikacji, a także szukającym odpowiedzi na pytanie, jak zorganizować i prowadzić skuteczne kampanie w życiu publicznym.

Z uwagi na rozległość zagadnienia do wyboru są dwa warianty studium: zarządzanie strategiczne i zarządzanie operacyjne.

Więcej o Public Leadership przeczytasz tutaj.