Witamy w newsletterze Akademii Firm Rodzinnych - Instytut Heweliusza

Witamy w newsletterze Akademii Firm Rodzinnych

Kluczowym wyzwaniem dla firm rodzinnych jest osiągnąć sukces w sukcesji. Jesteśmy przekonani, że można tego dokonać jedynie łącząc ze sobą świat nauki i biznesu. Za pośrednictwem newslettera, który właśnie trafił w Wasze ręce chcemy dostarczyć całą niezbędną wiedzę w tym zakresie.

>>> Kliknij i zobacz, jak wygląda nasz newsletter <<<

Naszym celem w Instytucie Heweliusza jest bowiem nie tylko wspieranie środowisk samorządowych i społecznych, ale również biznesowych, z głównym naciskiem na firmy rodzinne, które odgrywają istotną rolę w krajowej gospodarce.

W Polsce jesteśmy obecnie świadkami ważnego momentu, a mianowicie przekazywania firm rodzinnych kolejnemu pokoleniu oraz ich profesjonalizacji i cyfrowej transformacji. Od jego powodzenia zależy przyszłość polskiej gospodarki.

Właśnie z myślą o firmach rodzinnych z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich właścicielach, sukcesorach i kluczowych pracownikach, dwa lata temu uruchomiliśmy Akademię Firm Rodzinnych, a teraz wraz ze startem drugiej edycji uruchamiamy specjalny newsletter.
Za jego pośrednictwem będziemy dzielić się z Wami wiedzą z zakresu: zarządzania, prawa, finansów, podatków, sprzedaży i marketingu, które pozwolą kolejnemu pokoleniu osiągnąć sukces w sukcesji. Przekażemy ją w sposób przystępny i atrakcyjny w formie wywiadów, artykułów, materiałów wideo, webinarów oraz podcastów.

W pierwszym numerze newslettera udostępniamy m.in. multimedialną relację z inauguracji drugiej edycji Akademii Firm Rodzinnych oraz poradnik od jej mentorów na temat tego, jak prowadzić biznes rodzinny.

Życzę udanej lektury,

Wojciech Wróbel,
założyciel Instytutu Heweliusza