Wykładowcy MBA dla samorządu polecają nasze studia. Zobaczcie, dlaczego warto się zapisać - Instytut Heweliusza

Wykładowcy MBA dla samorządu polecają nasze studia. Zobaczcie, dlaczego warto się zapisać

Wykładowcy studiów MBA dla samorządu to cenieni specjaliści, którzy z pasją przekazują studentom wiedzę z zakresu finansów, prawa, marketingu. Oddaliśmy im głos, by sami powiedzieli, dlaczego warto skorzystać z naszych studiów.

Niedawne zmiany ustaw o samorządzie gminnym oraz o zasadach prowadzenia polityki rozwoju są tak duże i ważne, że można je nazwać samorządową rewolucją strategiczną. Rodzi ona wiele pytań i wątpliwości samorządowców. Odpowiedzi na nie rozwieje podczas naszych studiów MBA in Community Management prof. Andrzeja Sztando.

Z kolei dzięki zajęciom z psychologii zarządzania, które prowadzi prof. Tomasz Grzyb, poznacie, czym jest kreatywne myślenie o współpracy wykraczającej poza partykularne interesy, a także dowiecie się wiele nt. komunikacji międzyludzkiej i regułach funkcjonowania w grupie.

– To niezwykle rozwijające studia, na których dotykamy najważniejszych problemów samorządu terytorialnego – mówi dr Jakub Kwaśny, przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie i wykładowca MBA dla samorządu i JST.

Na studia MBA in Community Management zapisać można się za pośrednictwem tego formularza.