Dowiedz się, jak wygrać wybory samorządowe. Podpowiedzą politycy i eksperci - Instytut Heweliusza

Dowiedz się, jak wygrać wybory samorządowe. Podpowiedzą politycy i eksperci

W związku z dużą liczbą zapytań o nasz program Public Leadership, postanowiliśmy uruchomić kolejne grupy z zarządzania strategicznego i zarządzania operacyjnego we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, do których właśnie rozpoczynamy nabór. Na naszym studium dowiecie się m.in., jak wygrać najbliższe wybory samorządowe.

Komunikacja z mieszkańcami to kluczowy obszar dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość ze sferą publiczną lub samorządową.

Umiejętne docieranie do odbiorców i kreowane właściwego wizerunku to fundament budowania i wzmacniania nowoczesnego, sprawnego i charyzmatycznego przywództwa. Studium Public Leadership dedykowane jest wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na pytania, jak budować strategie PR-owe, jak tworzyć i zarządzać zespołami do komunikacji i wreszcie, jak zorganizować i prowadzić skuteczne kampanie w życiu publicznym.

Z uwagi na rozległość zagadnienia proponujemy dwa warianty naszego studium: zarządzanie strategiczne i zarządzanie operacyjne. Oba dedykowane są różnym grupom odbiorców, a ich programy są komplementarne. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatowej, w połączeniu praktyki z konkretną analizą case study.

Wykładowcami będą doświadczeni sztabowcy, specjaliści od marketingu politycznego, a także krajowi politycy: Mirosław Oczkoś, Piotr Wesołowski, Michał Kamiński, Maciej Gałecki, Edi Pyrek, Wojciech Rosicki, Daria Domaradzka-Guzik, Wojciech Cwalina, Marcin Kwiatkiewicz, Radosław Michalski, Marcin Górski i Tomasz Orłowski.

Od lat uczę tego, jak skutecznie zarządzać mową ciała. I wiem, że warsztatowe podejście w tym obszarze sprawdza się najlepiej. Na zajęciach pokażę, jak opanować stres i jak radzić sobie z prawdziwą tremą. Co robić, aby komunikacja niewerbalna i mowa ciała skutecznie wspierały wystąpienia publiczne – mówi Daria Domaradzka-Guzik, wykładowca akademicki i trener komunikacji.

Miałem okazję pracować z trzema premierami, marszałkiem Sejmu, kilkunastoma ministrami. Za każdym razem w tym, co robiliśmy najważniejsze było nie tylko „co” chcemy mówić, ale także istotne było „jak” chcemy to powiedzieć, a przede wszystkim. „dlaczego”. Na moich zajęciach będzie można dowiedzieć się: co, jak i dlaczego – dodaje Edi Pyrek, ekspert od kreowania wizerunku.

Zajęcia na studium Public Leadership trwają jeden semestr. Zaplanowano pięć dwudniowych zjazdów (piątek od 14 do 20 i sobota od 9:30 do 16:00). Absolwenci otrzymają dyplom ukończenia studium Public Leadership, wydawany przez Instytut Heweliusza.

Więcej informacji o programie Public Leadership znajdziesz tutaj.

Zapisywać można się tutaj.