Studia 2023. Rekrutacja na MBA dla samorządu i JST już startuje! - Instytut Heweliusza

Studia 2023. Rekrutacja na MBA dla samorządu i JST już startuje!

Rozpoczęła się rekrutacja na dwusemestralne studia MBA in Community Management, dedykowane samorządowcom i pracownikom JST. To nie tylko szansa na podniesienie kompetencji, ale również przepustka do rozwoju kariery zawodowej, gdyż ukończenie studiów pozwoli absolwentom na zasiadanie w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Studia są przeznaczone zarówno dla urzędników, jak dla polityków i liderów opinii (urzędy miast, gmin, marszałkowskie, powiaty, spółki, radni, ale też zarządzający samorządami).

To, co wyróżnia studia MBA in Community Management to ich praktyczny wymiar, który gwarantują wykładowcy: praktycy zarządzania w samorządach, twórcy strategii samorządowych oraz wykładowcy akademiccy z ośmiu najlepszych uczelni w Polsce.

Zajęcia odbywają się we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Start studiów i pierwszy zjazd we Wrocławiu i Łodzi zaplanowano na 25-26.03.2023 r., natomiast pierwsze zajęcia w Krakowie i Katowicach odbędą się 15-16.04.2023.

Rekrutacja we Wrocławiu i Łodzi potrwa do 28 lutego lub do wyczerpania miejsc, z kolei w Katowicach i Krakowie – 16 marca.

Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Program MBA in Community Management realizowany jest przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego i Instytut Heweliusza. Patronat nad studiami objął Związek Miast Polskich.

Studia MBA in CM mogą zostać dofinansowane z Powiatowych Urzędów Pracy (z programu KFS), zostały także wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Więcej informacji o naszych studiach MBA, programie, kadrze dydaktycznej, dofinansowaniach znajdą Państwo TUTAJ.

Masz pytania? Wypełnij nasz FORMULARZ, skontaktujemy się z Tobą!