Zapisz się na webinar z Jackiem Ptaszkiem i dowiedz się, jak budować firmę na pokolenia - Instytut Heweliusza

Zapisz się na webinar z Jackiem Ptaszkiem i dowiedz się, jak budować firmę na pokolenia

Przed nami kolejny interesujący webinar adresowany do właścicieli firm rodzinnych i właścicielskich. Tym razem prelegentem będzie Jacek Ptaszek, współwłaściciel i członek zarządu JMP Flowers – największego producenta kwiatów w Polsce i jednego z największych w Europie. Temat spotkania, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18, to „Sukcesja z sukcesem. Jak budować firmę na pokolenia?”.

Wiele rodzinnych firm, niezależnie od branży, przechodzi podobną drogę, ma podobne problemy i wyzwania. W Polsce jesteśmy obecnie świadkami niezwykle ważnego momentu, a mianowicie przekazywania firm rodzinnych kolejnemu pokoleniu oraz ich profesjonalizacji i cyfrowej transformacji. Od jego powodzenia zależy przyszłość polskiej gospodarki. I to nie tylko dlatego, że firmy rodzinne tworzą miejsca pracy i płacą podatki, ale również dlatego, że kształtują gospodarczy wizerunek kraju i pomagają budować silne społeczności lokalne.

I właśnie o swojej biznesowej drodze firmy JMP Flowers, w której silną rolę odgrywa rodzina, a także o tym, jak przekazać pałeczkę w biznesie kolejnemu pokoleniu, opowie na zamkniętym spotkaniu Jacek Ptaszek. Rodzinna spółka, której jest współwłaścicielem w Stężycy pod Lublinem ma „pod szkłem” blisko 20 hektarów kwiatowych upraw, co plasuje ją w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o producentów kwiatów w Europie. Magazyn „Forbes” wyróżnił ją tytułem „Firma Rodzinna roku 2020”.

W trakcie webinaru z Jackiem Ptaszkiem dowiesz się także, jak znaleźć się w gronie 25 przedsiębiorców rozwijających swój biznes na Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich, organizowanej przez Instytut Heweliusza, pod patronatem FBN Poland, do której rozpoczęła się rekrutacja.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału we wspomnianym webinarze prosimy o wysłanie wiadomości na adres: biuro@instytut-heweliusza.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz nazwę firmy. W odpowiedzi na maila wyślemy link do spotkania. Trzeba się spieszyć z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o Akademii Firm Rodzinnych i Właścicielskich przeczytasz tutaj.

Do zobaczenia w środę, 27 kwietnia, o godz. 18!